Ustawienia Klienta
Wersje językowe:

AUKCYJNY MALARZ! KWIATY W WAZONIE - Ingfried Paul HENZE-MORRO (1925-2013)

7e51c2eec80b46bbb599911d00c1459c
Dostępność: Brak w magazynie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do ulubionych
Ocena: 4.33333
Pochodzenie: Niemcy
Kod przedmiotu: 473D-307DE

Opis

Ingfried Paul Morro-Henze, czasami wymieniany lub skatalogowany jako Morro, Morro Ingfried Henze, Henze Morro lub Henze (1925 - 2013), podpisane jego prace o pseudonimie Morro. Jeden z największych impresjonistów Niemieckich. Urodził się 3 czerwca 1925 roku w Lipsku, studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Lipsku i Monachium. Żył 30 lat nad jeziorem Garda w północnych Włoszech, zanim wrócił do Bawarii. Przełom w jego karierze przyszedł wraz z wystawą artystyczną w Paryżu i kilku niemieckich miastach, zwłaszcza w Monachium i Dusseldorfie. Na arenie międzynarodowej, był reprezentowany na wystawach w USA i europejskich miastach w Sztokholmie, Londynie, Wiedniu i Verona. Henze Pozostawił żonę i sześcioro dzieci.

Ingfried Henze-Morro proponuje nowy sposób interpretacji kultury impresjonisty co sprawia, o dużej wolności w wyobraźni twórczej. Prawdziwi eksplozje chromatyczne, urzeczony często w świeże i zaskakujące kompozycje w charakterystyczne dla Jego stylu kolory mięty, czerwieni burgunda, niebieskiego z fioletem włącznie. Jego bezpieczne i bardzo szybkie pociągnięcia pędzla są zawsze zrównoważone. Rezultatem jest wyrafinowany Neuimpressionismus, Morro opanował go perfekcyjnie. Na koniec należy dodać, że Morro jest jednym z najważniejszych przedstawicieli współczesnego impresjonizmu. Płótno bez uszkodzeń, na obrzeżach płótna stempel galerii z Monachium - Polecamy!

148784b8ebc8e1f460bb7116aa5b68c8
def78b649ae3db7b7f1f23f87d31025d
978c167be69105126bac9b7fe985ccdd
c9c013c410e55f0d9c385d4a5100c771
5d01a7e43bf974763de235cc85681a55
beb5fb302f30dc411ed522a2b5c7d36b
00e3a93e552bc35a9549fd99288a69b9
69c1be607cfc5bef9f99a3cfe5c0f12d
b50d1c6cc989089e5294b1ebfa8bc9cc
78f43a872e13eaf4b395d8dd3ab72ab9
dc31616698754981675b870aa397d4f1
da010e5e304e9454b6f004fac90ea81f

Negocjacje (0)

Zamów szybko i wygodnie przez telefon. Zadzwoń do nas w godzinach: 10.00 a 20.00

Infolinia ☎:+48 606651701
Gwarancja zadowolenia

  • Zarejestruj się i odbierz przy zamówieniu specjalny powitalny rabat!
  • Zadzwoń do naszego doradcy:+48 606651701 i zapytaj o wybraną ofertę.
  • Porozmawiaj z nami online: czat z konsultantem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl