Ustawienia Klienta
Wersje językowe:

button

 Dołącz do grona wielu zadowolonych Klientów, którzy chcą i wiedzą jak zaoszczędzić pieniądze!

ODBIERASZ OSOBIŚCIE, PŁACISZ GOTÓWKĄ NA MIEJSCU Z RABATEM DO 10%, ZASŁUGUJESZ NA TO!

Drogi Kliencie! Promocja dotyczy zakupów z odbiorem osobistym i płatnością gotówką w siedzibie naszej firmy. Rabat do 10% naliczany jest podczas odbioru osobistego. Promocja nie dotyczy przedmiotów wcześniej przecenionych. Zapoznaj się z pełnym tekstem: Zasad promocji. Skorzystaj z okazji póki czas!. Ty płacisz mniej, a my oszczędzamy czas na pakowaniu zamówionych przedmiotów.

Gotówka przy odbiorze

* Czas promocji jest ograniczony, sklep w każdej chwili może zakończyć promocję.

AUKCYJNY MALARZ! KWIATY W WAZONIE - Ingfried Paul HENZE-MORRO (1925-2013) CERTYFIKAT!

Dostępność: Brak w magazynie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do ulubionych
Ocena: 5
Pochodzenie: Niemcy
Kod przedmiotu: 04B5-50257
Pin It

Opis

Ingfried Paul Morro-Henze, czasami wymieniany lub skatalogowany jako Morro, Morro Ingfried Henze, Henze Morro lub Henze (1925 - 2013), podpisane jego prace o pseudonimie Morro. Jeden z największych impresjonistów Niemieckich. Urodził się 3 czerwca 1925 roku w Lipsku, studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Lipsku i Monachium. Żył 30 lat nad jeziorem Garda w północnych Włoszech, zanim wrócił do Bawarii. Przełom w jego karierze przyszedł wraz z wystawą artystyczną w Paryżu i kilku niemieckich miastach, zwłaszcza w Monachium i Dusseldorfie. Na arenie międzynarodowej, był reprezentowany na wystawach w USA i europejskich miastach w Sztokholmie, Londynie, Wiedniu i Verona. Henze Pozostawił żonę i sześcioro dzieci.

Ingfried Henze-Morro proponuje nowy sposób interpretacji kultury impresjonisty co sprawia, o dużej wolności w wyobraźni twórczej. Prawdziwi eksplozje chromatyczne, urzeczony często w świeże i zaskakujące kompozycje w charakterystyczne dla Jego stylu kolory mięty, czerwieni burgunda, niebieskiego z fioletem włącznie. Jego bezpieczne i bardzo szybkie pociągnięcia pędzla są zawsze zrównoważone. Rezultatem jest wyrafinowany Neuimpressionismus, Morro opanował go perfekcyjnie. Na koniec należy dodać, że Morro jest jednym z najważniejszych przedstawicieli współczesnego impresjonizmu. Obraz idealne prezentuje się w starych i nowoczesnych wnętrzach. Płótno bez uszkodzeń - Polecamy!

5b481e4ab97a7b454b7106c4f5c575aa
d346f6e452115b65af1210f6cff2530e
11ba8c2813d25214dc0ed271ac3c4c46
e590f533a3b50d082c6c56df358c8b50
e85dd6ca3f36ad9539927b7e6df1847b
ed43d2095ca365f4dabf674ec9556d5b
ad933a169d65e8d6b843cd195de4d3f2
dda404aae536b2504f486cbc33e35c62
ab222d907515c6d618fe50d87a8e60aa
3fb08c80b7042f1501fb6a4083a16c42
28eb0931ad5ec31a97bc724dee429c29
8efd1229c51fba7c50623d6cad993e92
d6bb2a0afbb5ee6df756357f6eee6b70
7ff94c0b30061bdf7f11b7aede827f0d
bd4a50bab48f10da84b0fb19e559f4a2
e2baf8b0c31edb7bc5f3063ddf10babc
70d9dce0e471817637884ae457e830fa
9ec1c832d82c1e9e36c1bbcab408c3df
8b9a808f00138e78c95d0f5d5876044a
e4c4ee33b720fdfd5b29a15b3a054f22
2ce427cced09988ebfabf15e749c582b
060add8b8affb62fa455323ec2f7ead6
b9f5aee77992e95f34cc468d85bc0cad
da1db282885446854e3a749046abcecc
a22cf5871ed30eb490a8d7a1c07e1f95

Podobne oferty

Szybkie zamówienia

Szybkie zamówienia

W godzinach 10.00-20.00 przyjmujemy zamówienia również telefonicznie.
Darmowa dostawa

Darmowa wysyłka

Od kwoty 2000 złotych wysyłamy na nasz koszt, nieważne ile zamówisz?
Oryginalne obrazy

Oryginalne malarstwo

Sprzedajemy pojedyncze obrazy olejne. Tylko oryginalna unikalna oferta.
Zwrot 14 dni

Zwrot 14 dni

Przyjmujemy zwroty do 14 dni bez podania przyczyny. Nic nie ryzykujesz.

Nowości i Ultra Promocje to strony internetowe w sklepie od których warto rozpocząć przegląd. Zobacz też Okazje Doris sklepu internetowego. Inni już wiedzą, że jest to świetne miejsce na zakup wyszukanych przedmiotów. Wszystkie obrazy olejne i Antyki są przez nas starannie pakowane i przygotowywane do transportu, dzięki temu mają Państwo gwarancję, że zamówienie dotrze do Was w nienaruszonym stanie. Eksponowane poniżej stare obrazy olejne to niesamowite wytwory malarskiego kunsztu, dokładności i perfekcji, są idealnym poświadczeniem wspaniałego wyczucia artystycznego malarzy.

Ogromny wybór oryginalnych obrazów olejnych w złoconych ramach pozwoli na znalezienie odpowiedniego do salonu czy gabinetu w Państwa domu lub biurze. Scena Rodzajowa, Pejzaż oraz marynistyka jest tu uniwersalnym przykładem. Nasi klienci od zakupionych prac do swoich kolekcji oczekują przede wszystkim tego, żeby przechowując  pomnażały kapitał, dlatego oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego malarstwa. Intensywnie eksplorujemy rynek aukcyjny oraz oferty pośredników.

Bez względu na typ wnętrza i styl w jakim zostało zaprojektowane obrazy olejne zawsze sprawdzą się jako optymalna dekoracja na ścianę. Podążając za najnowszymi trendami, stale monitorujemy rynek sztuki i poszerzamy naszą ofertę. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie na rynku Sztuki w Polsce i na rynkach zagranicznych. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym istnieje możliwość obejrzenia wybranych przedmiotów w siedzibie naszej firmy - Zapraszamy!

Gwarancja zadowolenia

  • Chciałbyś porozmawiać o wybranym przedmiocie, gwarancji lub zasadach reklamacyjnych?
  • Zarejestruj się i odbierz przy zamówieniu specjalny powitalny rabat!
  • Zadzwoń do naszego doradcy:+48 606651701 i zapytaj o wybraną ofertę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl