Przesuń palcami, aby powiększyćPrzesuń palcami, aby przybliżyć
Ustawienia klienta
Wersje językowe:
Oferteo.pl

Sprawdzona firma

Nasza firma Galerie Doris została zweryfikowana i otrzymała znak "Sprawdzona Firma". Stawiamy na zaufanie i bezpieczeństwo w sieci.

Ostatnio dodane
Informacje o firmie

 

Galerie Doris to miejsce, gdzie łączymy pasję z doświadczeniem. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. W internecie działamy nieprzerwanie od 2007 roku. Mogą Państwo dokonać u nas zakupu wymarzonego przedmiotu, który będzie zdobił dom, mieszkanie, kancelarię, restaurację itp. Chcemy aby nasze doświadczenie w handlu dziełami sztuki mogło zaowocować obustronną korzyścią. Zajmujemy się sprzedażą obrazów olejnych i antyków pochodzących głównie z krajów Europy Zachodniej. Dbamy o to aby nasze kolekcje obrazów i antyków, które oferujemy cechowały oprócz unikalnego piękna, pewność źródeł pochodzenia.

 

 Informacja o firmie

 

Informacje o firmie galeriedoris.pl

Firma nasza istnieje od 2007 roku i już od kilku ładnych lat zaopatruje Państwa w piękne przedmioty. Oferta Galerie Doris to obrazy olejne, stare zegary, lampy witrażowe, rzeźby oraz pozostałe antyki i inne przedmioty używane. Wszystkie prezentowane na naszych stronach przedmioty są dostępne od razu. Zamówienia realizujemy natychmiast, bez zbędnego oczekiwania. Bogaty wybór oferowanych przez nas przedmiotów pozwoli Państwu upiększyć każde wnętrze. Kierujemy naszą ofertę do wszystkich osób ceniących piękno i sztukę. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefoniczne oraz mailowe.

 

Sklep Internetowy Galerie Doris - Obrazy olejne i Antyki, dostępny pod adresem internetowym www.galeriedoris.pl prowadzony jest przez Janusz Michniewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą firmy "Galerie Doris Janusz Michniewski" wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającego: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Henryka Wieniawskiego 2, 58-500 Jelenia Góra, NIP: 6111149725, REGON: 385403490, adres poczty elektronicznej: galeriedoris@gmail.com, numer telefonu: (+48) 606 651 701

 

Linia

 

Galerie Doris - Obrazy olejne i antyki, może być zaliczana do jednych z wiodących galerii w sprzedaży antyków oraz dzieł sztuki. Na rynku działamy od 2007 roku. Naszą misją jest wsparcie kolekcjonerów w poszukiwaniu coraz ciekawszych unikalnych przedmiotów oraz inspirowanie Klientów do innowacji i powiększania już istniejących kolekcji.

 

Sukces osiągnęliśmy dzięki dużej wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu naszego Zespołu. Wspólną cechą ludzi tworzących Galerię Doris jest pasja, która pozwala nam każdego dnia odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Nasza Galeria stale i chętnie współpracuje z kolekcjonerami i instytucjami kultury. Pomagamy tworzyć nowe kolekcje, uzupełniamy istniejące, doradzamy w organizacji wystaw.

 

W naszej ofercie posiadamy duży wybór obrazów olejnych. Specjalizujemy się w malarstwie niemieckim przełomu XIX i XX wieku. Oferowane przez naszą firmę obrazy, jeśli tego wymagają poddawane są profesjonalnej konserwacji oraz adekwatnej oprawie. Staramy się mieć w ofercie wyselekcjonowane obrazy, które przedstawiają wysoką klasę artystyczną.

  

Dokonując zakupów w sklepie internetowym www.galeriedoris.pl mają Państwo zapewnione maksimum bezpieczeństwa. Korzystamy tylko ze sprawdzonego oprogramowania (system e-sklepów), a umieszczenie serwisu na serwerze jednego z najbardziej renomowanych providerów - shoper.pl - gwarantuje pełną ochronę transakcji. Bezpieczeństwo płatności internetowych jest zapewnione przez serwisy internetowe banków, z usług których korzystają Klienci. Szybkie płatności internetowe obsługuje uznany i obecny od wielu lat na rynku serwis Blue Media. Nieprzypadkowy jest również wybór odpowiedniej firmy kurierskiej. Od 2012 roku współpracujemy z przedsiębiorstwem DHL Poland, któremu powierzyliśmy w tym czasie tysiące paczek i możemy z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością zapewnić Państwa o rzetelności i wysokim poziomie usług świadczonych przez tego przewoźnika. Ponadto pracownicy firmy Galerie Doris są zawsze gotowi, by odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. W razie kłopotów z korzystaniem z serwisu zawsze służymy pomocą i rozwiązujemy wszystkie problemy do końca.

 

Specjalizujemy się w sprzedaży starych obrazów olejnych pochodzących głównie z krajów Europy Zachodniej. Starannie wyselekcjonowane stare obrazy olejne stanowią bogaty zbiór nietuzinkowych dzieł, które wciąż znajdują swoich odbiorców wśród zaprawionych kolekcjonerów jak i osób rozpoczynających swoją przygodę ze sztuką. Działamy prokonsumencko, masz prawo a nie przywilej! (Zwrot towarów do 14 dni) bez podania przyczyny.

 

 

 

Pozdrawiamy,
Obsługa sklepu internetowego
Galerie Doris - Obrazy olejne i Antyki
 
telefon: +48 606651701

  

button 200

                Kupon zrealizujesz w naszym sklepie bez rejestracji...

Kupon rabatowy 200 zł

GALERIE DORIS - OBRAZY OLEJNE I ANTYKI, ODBIERZ KUPON ZASŁUGUJESZ NA TO!

  

Drogi Kliencie! Wystarczy, że wpiszesz kod rabatowy: RABAT200 w koszyku zakupowym, a my obniżymy twoje zakupy aż o 200ZŁ. (Nie dotyczy przedmiotów już przecenionych). Co ważne, nie ponosisz przy tym żadnych dodatkowych kosztów związanych z transportem zakupionych przedmiotów. Docieramy GRATIS! w każdy zakątek naszego kraju. Zapoznaj się koniecznie z pełnym tekstem: Zasad promocji, aby móc otrzymać rabat.

Darmowa wysyłka

 

* Czas promocji jest ograniczony, sklep w każdej chwili może zakończyć promocję.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl