Przesuń palcami, aby powiększyćPrzesuń palcami, aby przybliżyć
Ustawienia klienta
Wersje językowe:
Oferteo.pl

Sprawdzona firma

Nasza firma Galerie Doris została zweryfikowana i otrzymała znak "Sprawdzona Firma". Stawiamy na zaufanie i bezpieczeństwo w sieci.

Ostatnio dodane
Skup obrazów i antyków

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jak również korzystając z możliwości jakie daje nam komunikacja internetowa postanowiliśmy uruchomić serwis , poprzez który mogą Państwo bez wychodzenia z domu uzyskać informacje na temat wartości posiadanych obrazów, antyków i dzieł sztuki. Oferujemy rzetelną wstępną, bezpłatną wycenę obrazów i antyków na podstawie zdjęć na przedmioty, które są w kręgu naszego zainteresowana. Dajemy możliwość skupu obrazów za gotówkę jak również przyjęcie obiektów w komis na korzystnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

Skup obrazów i antyków

 

Wszystkie zgłoszone obiekty poddajemy wstępnej ocenie i weryfikacji autentyczności - dla wszystkich obiektów pozytywnie zakwalifikowanych do sprzedaży proponujemy Właścicielowi:

 

  • KWOTA KOMISOWAczyli suma za jaką jesteśmy w stanie sprzedać obiekt po podpisaniu umowy komisowej. Należność jest wyższa niż przy sprzedaży za gotówkę, ale wypłacana jest po sprzedaży przedmiotu.

 

  • KWOTA GOTÓWKOWAjaką jesteśmy w stanie zapłacić natychmiast po dostarczeniu przedmiotu do naszej galerii. Obiekty do sprzedaży lub wyceny mogą nam Państwo zgłosić przez email.

 

Linia

 

  • Wycena obrazów i dzieł sztuki opiera się na podstawie notowań aukcyjnych. Wycena, czyli szacunkowa wartość obrazów lub obiektów sztuki jest stale aktualizowana w oparciu o polskie i zagraniczne notowania aukcyjne.
  • Aby skorzystać z naszej usługi wyceny, należy przesłać zdjęcia obiektu na adres e-mail. W przypadku obrazów prosimy o przesłanie maksymalnie 3(trzy)fotografie jednego obrazu, zdjęcia obejmujące przód obrazu jak i odwrocie oraz ewentualne elementy charakterystyczne, jak sygnatury lub pieczęcie.
  • Zdjęcia proszę wysłać na adres e-mail: galeriedoris@gmail.com Skupujemy stare obrazy olejne za gotówkę lub przyjmiemy w komis. (Szczegóły ustalamy indywidualnie)
  • Pamiętaj bezpłatnie jesteśmy w stanie wycenić obrazy, które znajdują się w kręgu naszych zainteresowań. Wycenę naszą możesz skonfrontować z innymi i sprzedać po najwyższej zaproponowanej. Jeśli mają Państwo jakieś pytania zachęcamy do pisania i kontaktowania się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania związane ze skupem obrazów.
  • Prosimy o nie wysyłanie obrazów z malarstwem sakralnym za szybą! Tylko oryginalne ręcznie malowane obrazy
  • Zastrzegamy sobie kontakt zwrotny mailowy lub telefoniczny wyłącznie na wartościowe dzieła sztuki. Nie odpisujemy na wszystko co Państwo znaleźli w piwnicy czy na stychu.

 

Prosimy o umieszczenie w wiadomości możliwie jak największej ilości informacji mogących pomóc w identyfikacji obiektu (w przypadku obrazów: wymiary, technika, rodzaj podłoża, stan zachowania), dodanie zdjęć i wysłanie na nasz adres e-mail. Jesteśmy otwarci na propozycje i negocjacje cenowe. (Wyceniamy bezpłatnie obrazy i antyki, które znajdują się wyłącznie w kręgu naszego zainteresowania)

 

 

KONTAKT Z NASZĄ FIRMĄ:

W sprawie sprzedaży obrazów prosimy o kontakt wyłącznie pisząc lub dzwoniąc na poniższe dane:

 

 

button 200

                Kupon zrealizujesz w naszym sklepie bez rejestracji...

Kupon rabatowy 200 zł

GALERIE DORIS - OBRAZY OLEJNE I ANTYKI, ODBIERZ KUPON ZASŁUGUJESZ NA TO!

  

Drogi Kliencie! Wystarczy, że wpiszesz kod rabatowy: RABAT200 w koszyku zakupowym, a my obniżymy twoje zakupy aż o 200ZŁ. (Nie dotyczy przedmiotów już przecenionych). Co ważne, nie ponosisz przy tym żadnych dodatkowych kosztów związanych z transportem zakupionych przedmiotów. Docieramy GRATIS! w każdy zakątek naszego kraju. Zapoznaj się koniecznie z pełnym tekstem: Zasad promocji, aby móc otrzymać rabat.

Darmowa wysyłka

 

* Czas promocji jest ograniczony, sklep w każdej chwili może zakończyć promocję.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl