Program lojalnościowy

 

Zakupy dokonywane przez zarejestrowanych użytkowników w naszym sklepie są premiowane punktami. Punkty widoczne są po zalogowaniu się do swojego konta wraz z innymi niezbędnymi informacjami jak: dane adresowe, adres wysyłki itp. Zarejestruj się! To podstawowy krok aby uczestniczyć w programie.

 

Program lojalnościowy 

 

 
STALI MAJĄ LEPIEJ!
 
Zakupy dokonywane przez zarejestrowanych użytkowników w naszym sklepie są premiowane punktami. Punkty widoczne są po zalogowaniu się do swojego konta wraz z innymi niezbędnymi informacjami jak: dane adresowe, adres wysyłki itp.

 

 

NALICZANIE PUNKTÓW?
 
Ilość otrzymanych punktów za dany przedmiot jest widoczna bezpośrednio na karcie przedmiotu. Dodanie punktów do konta klienta następuje w momencie opłacenia zamówienia. W razie anulowania zamówienia i zwrotu płatności, system odejmuje przyznane punkty, jest to proces automatyczny.
 
 
 
Linia
 
 
 
TABELA PRZELICZENIOWA: 2 ZŁ WYDANE = 1 PUNKT OTRZYMANY
Wymiana punktów na przedmioty odbywa się już w trakcie składania zamówienia w sklepie. Wymiany zebranych punktów na przedmioty można dokonać tylko przy okazji zakupów. Oznacza to, że przynajmniej jeden z przedmiotów w koszyku musi zostać opłacony.

 

  • Aby wymienić zebrane punkty na nagrody, zrób zakupy za minimum 1200.00 zł.
  • Maksymalna liczba przedmiotów wymienionych za punkty w zamówieniu: 1 szt./kpl. 
  • Ze względu na obowiązujące prawo podatkowe, za przedmioty wybrane w procesie wymiany pobieramy symboliczną opłatę w wysokości 1 zł.

 

 

 DODATKOWE PUNKTY:

  • Ilość punktów 200 - Za zapisanie się do newslettera , punkty zostaną przydzielone w momencie potwierdzenia rejestracji oraz odjęte w momencie wypisania się z newslettera

 

 

PRZYKŁADOWE OFERTY:

  • Poniżej przykładowe oferty wymiany zebranych punktów. Aby wymienić otrzymane punkty na nagrody należy się zalogować do swojego konta, na dole panelu klienta jest link do wszystkich ofert wymiany za punkty.

 

Wymień punkty

 

*Niniejsze warunki rezerwacji wchodzą w życie z dniem 06.11.2019r.

 

 

Wersje językowe:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl