Ustawienia Klienta
Wersje językowe:
Menu informacji
Archiwum informacji
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Wybrane informacje
Zebraliśmy dla Was w tym miejscu ciekawe informacje i katalogi.
Katalog sygnatur Rosenthal na porcelanie

Historia firmy Rosenthal. Firma została założona w 1879 roku. Założyciel firmy, Philip Rosenthal przeniósł się z malarni porcelany Werl (Nadrenia Północna-Westfalia) do Selb w Bawarii, gdzie w zamku Erkersreuth kontynuował zdobienie porcelany. Firma Rosenthal powstała w 1879 roku jako Bauer, Rosenthal & Co w Kronach. W tym samym roku powstaje...

Katalog Brenerów lamp naftowych

Choć oświetlenie naftowe to rozdział zamknięty, to jednak ważny, a zarazem atrakcyjny. Poprzedniczkami lamp naftowych były lampy olejne, które należały do urządzeń skomplikowanych, a co za tym idzie drogich i wadliwych. Jedynie wyższe sfery społeczeństwa mogły sobie na nie pozwolić. Dokonana przez Ignacego Łukasiewicza w latach 1852-53 frakcjonowana destylacja ropy naftowej pozwoliła na...

Katalog numerów seryjnych Gustav Becker

Historia Edwarda Gustava Beckera (1819-1885) zaczyna się zwyczajnie. Urodził się on w Oleśnicy na Dolnym Śląsku i tu rozpoczął naukę rzemiosła zegarmistrzowskiego. Dalszymi etapami edukacji było zdobywanie wiedzy na znanych warsztatach europejskich, m.in. we Frankfurcie n/Menem, La Chaux-de-Fonds, Dreźnie, Monachium, Berlinie. Szczególnie ważnym momentem był...

Informacje | Chmura tagów
Skup i sprzedaż obrazów
Skup i sprzedaż obrazów

 

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą obrazów olejnych ale, aby móc sprzedać trzeba najpierw kupić? Dzięki tej witrynie internetowej mamy możliwość działania na terenie całej Polski. Poszukujemy głównie dzieł sztuki, obrazów znanych twórców i malarzy. Transakcja z nami to gwarancja profesjonalizmu. Wstępna wycena obrazów odbywa się drogą elektroniczną. Jeśli mają Państwo pytania związane z charakterem naszej działalność serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.

 

 

  • Wycena obrazów i dzieł sztuki opiera się na podstawie notowań aukcyjnych. Wycena, czyli szacunkowa wartość obrazów lub obiektów sztuki jest stale aktualizowana w oparciu o polskie i zagraniczne notowania aukcyjne.

 

  • Aby skorzystać z naszej usługi wyceny, należy przesłać zdjęcia obiektu na adres e-mail. W przypadku obrazów prosimy o przesłanie maksymalnie 3(trzy)fotografie jednego obrazu, zdjęcia obejmujące przód obrazu jak i odwrocie oraz ewentualne elementy charakterystyczne, jak sygnatury lub pieczęcie.

 

  • Zdjęcia proszę wysłać na adres e-mail: galeriedoris@gmail.com Skupujemy stare obrazy olejne za gotówkę lub przyjmiemy w komis. (Szczegóły ustalamy indywidualnie)

 

  • Pamiętaj bezpłatnie jesteśmy w stanie wycenić obrazy, które znajdują się w kręgu naszych zainteresowań. Wycenę naszą możesz skonfrontować z innymi i sprzedać po najwyższej zaproponowanej. Jeśli mają Państwo jakieś pytania zachęcamy do pisania i kontaktowania się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania związane ze skupem obrazów.

 

 

 

Pozdrawiamy, 
Dział sprzedaży internetowej 
Galerie Doris - Obrazy olejne i Antyki 
telefon biuro:   [+48] 606 651 701

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl