Przesuń palcami, aby powiększyćPrzesuń palcami, aby przybliżyć

 Certyfikat do obrazu olejnego 

Kupując malarstwo w naszej galerii wraz z obrazem otrzymasz certyfikaty autentyczności, który staje się potwierdzeniem tego, że wydane przez Ciebie pieniądze na zakup dzieła sztuki faktycznie zostały dobrze wykorzystane. Nabywca obrazu czy innego dzieła sztuki ma pełne prawo do potwierdzenia tego, że kupuje oryginalny przedmiot, zgodny z jego oczekiwaniami i wymaganiami. Otrzymany certyfikat autentyczności staje się potwierdzeniem tego, że w obecnej chwili obraz czy inne dzieło sztuki należy właśnie do Ciebie. Posiadając go, nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, w jaki sposób dane dzieło zostało nabyte. W certyfikacie umieszczamy niezbędne dane aby był ważny i w pełni kompletny. W dokumencie nie podajemy danych kupującego oraz ceny dzieła i wysokości kosztów, za jakie obraz został zakupiony. Certyfikaty wystawiamy tylko na zidentyfikowane malarstwo. Decydując się na zakup obrazu, warto zapoznać się z informacjami na temat sprzedawanego obrazu na stronie oferty w zakładce - szczegóły i rozmiary.

 

  • nazwisko artysty, który jest autorem danego dzieła,
  • dokumentacja zdjęciowa danej pracy,
  • tytuł pracy,
  • wymiary obrazu,
  • informacja na temat techniki wykonania oraz wykorzystanych materiałów,
  • przybliżona data powstania obrazu,
  • data wystawienia certyfikatu - sprzedaży obrazu,
  • podpis domu aukcyjnego lub innego sprzedawcy obrazu.
  • informacja o certyfikacie dla przedmiotu w zakładce - Szczegóły i wymiary.
 
 
Pozdrawiamy,
Obsługa sklepu internetowego
Galerie Doris - Obrazy olejne i Antyki
 
telefon: +48 606651701
Ustawienia klienta
Wersje językowe:

button

 Dołącz do grona wielu zadowolonych Klientów, którzy chcą i wiedzą jak zaoszczędzić pieniądze!

ODBIERASZ OSOBIŚCIE, PŁACISZ GOTÓWKĄ NA MIEJSCU Z RABATEM DO 10%, ZASŁUGUJESZ NA TO!

  

Drogi Kliencie! Promocja dotyczy zakupów z odbiorem osobistym i płatnością gotówką w siedzibie naszej firmy. Rabat do 10% naliczany jest podczas odbioru osobistego. Promocja nie dotyczy przedmiotów wcześniej przecenionych. Zapoznaj się z pełnym tekstem: Zasad promocji. Skorzystaj z okazji póki czas!. Ty płacisz mniej, a my oszczędzamy czas na pakowaniu zamówionych przedmiotów.

Gotówka przy odbiorze

 

* Czas promocji jest ograniczony, sklep w każdej chwili może zakończyć promocję.

Polecamy! Atak wilków - Afanasij Ivanovic Scheloumoff (1892-1983)

Dostępność: Brak w magazynie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

Przedmiot niedostępny

dodaj do ulubionych
Pin It

Opis przedmiotu

Galerie Doris na rynku sztuki oferuje wyszukane dzieła, obrazy olejne i antyki

Rosyjski malarz scen batalistycznych, urodził się w Kamenetz Podolski, na Ukrainie, w 1892 roku w wieku 8 lat, przeniósł się wraz z rodzicami do Balta, małe południowo-rosyjskie miasto, znane z końskich targów, do której dealerzy przywozili na targ konie różnych ras. Scheloumoff zaczął szkicować ich na swoim szkolnym łupku i na każdym skrawku papieru. W 1904 roku, Scheloumoff był świadkiem fascynującego spektaklu niezliczonych koni, które do Balta podczas Rosyjsko-japońskiej wojny szlachta i właściciele koni przyniosła wiele rumaków, niektóre z takim dzikim temperamentem, że nawet wyszkoleni stajenni wojskowi mieli wielkie trudności z ich treningiem. Zainspirowany tym miejscem, Scheloumoff postanowił zostać zawodowym malarzem koni. Scheloumoff studiował w Szkole Sztuk Pięknych w Odessie. Po ukończeniu studiów poszedł do Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Petersburgu, gdzie uczęszczał do klasy prof Samokisch, słynnego malarza scen batalistycznych. Jego studia przerwały okoliczności pierwszej wojny światowej. Jednak on nadal szkicował konie i mężczyzn w czasie rosyjskiej wojny domowej. Po Wojnie w 1920 roku Scheloumoff przeniósł się do Jugosławii, gdzie organizował mobilną wystawę w Belgradzie i prowincji Wojwodina z grupą malarzy. Wysiłek ten był bardzo udany, przeniósł swoją sztukę do szerokiej publiczności. Obrazy Scheloumoff zostały nabyte i wyświetlane przez różne instytucje, w tym Muzeum Historii i Wojskowości w Jugosławi, Rosyjskiej Kawalerii Muzeum w Nowym Jorku, a także wielu innych galeriach i muzeach w całej Europie. . Rezydent Niemiec od 1945 roku w Starnberg niedaleko Monachium.

Obraz olejny konie w galopie

Kunszt artysty widoczny jest w każdym pociągnięciu pędzla. Obraz sygnowany w prawym dolnym rogu. Oprawiony w dekoracyjną drewnianą starą ramę. Warto zaznaczyć, że obraz przeszedł profesjonalne czyszczenie, rama została odrestaurowana poprzez odnowienie złocenia. Ten obraz będzie wartościowym nabytkiem w każdej kolekcji dobrego malarstwa. Polecamy!

Atak wilków - Afanasij Ivanovic Scheloumoff (1892-1983)
Atak wilków - Afanasij Ivanovic Scheloumoff (1892-1983)
Atak wilków - Afanasij Ivanovic Scheloumoff (1892-1983)
Atak wilków - Afanasij Ivanovic Scheloumoff (1892-1983)

Szczegóły i wymiary

Czas powstania po 1945
Rodzaj podobrazia olej, płótno
Rozmiar obrazu 40cm x 30cm
Rozmiar ramy 54cm x 42cm
Rama obrazu z ramą (możliwość zakupu obrazu bez ramy)
Przedział wagowy do 5kg
Stan obrazu bardzo dobry
Sygnatura A. Scheloumoff
Notowania artprice 228 rekordów aukcyjnych
Notowania artnet 125 notowań
Biografia, (skrót) Afanasij Ivanovic Scheloumoff (1892 Kamenec-Podolskij / Ukraina - 1983 Starnberg). Studiował od 1908 do 1912 roku w szkole artystycznej w Odessie i w Cesarskiej Akademii Sztuk Pięknych w Petersburgu.
Certyfikat do obrazu Tak (oryginalna 1 sztuka), certyfikat wysyłamy wraz z obrazem

Podobne oferty

Negocjacje (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl