Ustawienia Klienta
Wersje językowe:

Malarstwo aukcyjne! Spotkanie kupców - Fritz Wagner (1896-1939)

Malarstwo aukcyjne! Spotkanie kupców - Fritz Wagner *1896
  • nowość
Dostępność: Brak w magazynie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do ulubionych
Ocena: 5
Pochodzenie: Niemcy
Kod przedmiotu: 907

Opis

Galerie Doris na rynku sztuki oferuje wyszukane dzieła, obrazy olejne i antyki

Fritz Wagner;malarz niemiecki; uczeń Karla Rotha i Roberta Seitza w Monachium. Odbywał liczne podróże studyjne po Europie; był we Włoszech, na Węgrzech i w Rumunii. Znany jest przede wszystkim jako malarz historyzujących scen rodzajowych rozgrywających się w „holenderskich“ wnętrzach. Malował także portrety, charakterystyczne postaci zakonników, wiejskie „typy“ i scenki rodzajowe, a także pejzaże i martwe natury.

Opis oferty

Polecamy piękny duży obraz olejny namalowany na płótnie autorstwa Fritza Wagnera. Bardzo pięknie i szczegółowo namalowana scena rodzajowa. Praca jest charakterystycznym dla Wagnera dziełem. Artysta przy pomocy subtelnego światła z precyzyjnymi refleksami oraz przez przedstawianie delikatnych smużek dymu podkreślił nastrój obrazu. Z pewnością można go uznać za obiekt muzealny, będący perełką niejednej kolekcji malarstwa. Praca namalowana technika olejna na płótnie, sygnowana w dolnym rogu: Fritz Wagner Mch. Zasłynął wielopostaciowymi często niepozbawionymi humoru scenami rodzajowymi. Zafascynowany flamandzkim malarstwem XVII wiecznym często sięgał po tematykę nawiązującą do tego okresu.

Szczegóły i wymiary

Czas powstania do 1945
Rodzaj podobrazia olej, płótno
Rozmiar obrazu 90cm x 65cm
Rozmiar ramy 116cm x 91cm
Rama obrazu z ramą
Przedział wagowy 5-10kg
Stan przedmiotu bez uszkodzeń
Sygnatura Fritz Wagner
Notowania artprice 468 rekordów aukcyjnych
Notowania artnet 370 wyników
Biografia, (skrót) Fritz Wagner - malarz niemiecki; uczeń Karla Rotha i Roberta Seitza w Monachium. Odbywał liczne podróże studyjne po Europie; był we Włoszech, na Węgrzech i w Rumunii
Inne, pozostałe Certyfikat!

Zdjęcia przedmiotu

Podobne oferty

Negocjacje (0)

Zamów szybko i wygodnie przez telefon. Zadzwoń do nas w godzinach: 10.00 a 20.00

Infolinia ☎:+48 606651701
Gwarancja zadowolenia

  • Zarejestruj się i odbierz przy zamówieniu specjalny powitalny rabat!
  • Zadzwoń do naszego doradcy:+48 606651701 i zapytaj o wybraną ofertę.
  • Porozmawiaj z nami online: czat z konsultantem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl