Zamów przez telefon

Zadzwoń w godzinach: 10.00 - 20.00 Infolinia ☎:+48 606651701

Paczki wysyłamy w następnym dniu roboczym od otrzymania płatności oraz po złożeniu zamówienia za pobraniem. Specyfikacja oferowanych przedmiotów wymaga czasu i bezpiecznego opakowania. Wybierz szybką formę kontaktu i zadzwoń do nas lub złóż zamówienie z płatnością natychmiastową online. Z naszych danych wynika, że oferty z szybką dostawą cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

W świecie, w którym obrazy olejne można licytować przy pomocy paru kliknięć w telefonie, nabycie pracy artystycznej nie stanowi większego problemu. Jeżeli nie wiemy, jaka sztuka do nas przemawia, najlepszym rozwiązaniem będzie wyjście z domu, obejrzenie kilku wystaw w galeriach ze starym malarstwem olejnym oraz zapoznanie się z aktualną ofertą Galerie Doris. Przy wyborze obrazu olejnego najważniejsze jest, aby odciąć się od wszelkich komentarzy i skupić się wyłącznie na tym, na co się patrzy. Dlatego też tak ważnymi elementami przy wyborze sztuki jest cierpliwość, a także świadomość wartości artystycznej danej pracy, wynikająca z ciągłej nauki i doświadczenia.

Następną kwestą jest miejsce. Salon jest najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem i często to właśnie w tej części mieszkania można pozwolić sobie na efektowne dekoracje. Od lat za klasykę uznaje się obrazy olejne, które zawsze intrygują i przyciągają uwagę. Warto jednak pamiętać, że taka ozdoba ściany powinna pasować do ogólnego stylu pomieszczenia. Sprawdź, jaki kierunek w malarstwie sprawdzi się w twoim salonie.

Szukając obrazów olejnych w galeriach sztuki nie można spodziewać się dużych zniżek, zwłaszcza w przypadku obrazów sygnowanych nazwiskami znanych twórców. Tutaj prawa rynku wydają się być bezwzględne.  Ceny uzależnione są od ogólnych notowań, a pewnych dzieł po prostu nie można sprzedać za ceny niższe od ich wartości.

Ustawienia Klienta
Wersje językowe:

button

 Dołącz do grona wielu zadowolonych Klientów, którzy chcą i wiedzą jak zaoszczędzić pieniądze!

ODBIERASZ OSOBIŚCIE, PŁACISZ GOTÓWKĄ NA MIEJSCU Z RABATEM DO 10%, ZASŁUGUJESZ NA TO!

Drogi Kliencie! Promocja dotyczy zakupów z odbiorem osobistym i płatnością gotówką w siedzibie naszej firmy. Rabat do 10% naliczany jest podczas odbioru osobistego. Promocja nie dotyczy przedmiotów wcześniej przecenionych. Zapoznaj się z pełnym tekstem: Zasad promocji. Skorzystaj z okazji póki czas!. Ty płacisz mniej, a my oszczędzamy czas na pakowaniu zamówionych przedmiotów.

Gotówka przy odbiorze

* Czas promocji jest ograniczony, sklep w każdej chwili może zakończyć promocję.

 Certyfikat na obraz

Kupując malarstwo w naszej galerii wraz z obrazem otrzymasz certyfikaty autentyczności, który staje się potwierdzeniem tego, że wydane przez Ciebie pieniądze na zakup dzieła sztuki faktycznie zostały dobrze wykorzystane. Nabywca obrazu czy innego dzieła sztuki ma pełne prawo do potwierdzenia tego, że kupuje oryginalny przedmiot, zgodny z jego oczekiwaniami i wymaganiami.

Otrzymany certyfikat autentyczności staje się potwierdzeniem tego, że w obecnej chwili obraz czy inne dzieło sztuki należy właśnie do Ciebie. Posiadając go, nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, w jaki sposób dane dzieło zostało nabyte. W certyfikacie umieszczamy niezbędne dane aby był ważny i w pełni kompletny:

  • nazwisko artysty, który jest autorem danego dzieła,
  • dokumentację zdjęciową danej pracy,
  • tytuł obrazu,
  • wymiary obrazu,
  • informacje na temat techniki wykonania pracy oraz wykorzystanych materiałów,
  • datę powstania obrazu,
  • datę wystawienia certyfikatu - sprzedaży obrazu,
  • podpis domu aukcyjnego lub innego sprzedawcy obrazu.

W dokumencie nie podajemy danych kupującego oraz ceny dzieła i wysokości kosztów, za jakie obraz został zakupiony. Decydując się na zakup obrazu, warto zapoznać się z informacjami na temat sprzedawanego obrazu na stronie oferty.

Malarstwo Aukcyjne! Piękny Romantyczny Krajobraz - Alfred Poell (Österreich,1867-1929)

Dostępność: Brak w magazynie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

Przedmiot niedostępny

dodaj do ulubionych
Ocena: 5
Pochodzenie: Austria
Kod przedmiotu: 657
Pin It

Opis oferty

Galerie Doris na rynku sztuki oferuje wyszukane dzieła, obrazy olejne i antyki

Alfred Poell urodził się 27 marca 1867 roku w Oberdorf niedaleko Salzburga. Szkolenie w Monachium otrzymał od W. Velten. Od 1913 Alfred Poell był członkiem secesji wiedeńskiej, gdzie brał również udział w licznych wystawach. W 1925 otrzymał nagrodę państwową. Poell był jednym z członków i założycieli stowarzyszenia artystów  The Ring w Linz, gdzie był wielkim promotorem życia kulturalnego.

Opis oferty

Alfred Poell po mistrzowsku łączy światła malarstwa impresjonistycznego z renderowaniem atmosferycznym malarstwa pejzażowego. Prace Alfreda Poella znajdują się w Landesmuseum w Salzburgu oraz w Oberösterreichische Landesmuseum w Linz. Alfred Poell zmarł 8 września 1929 r. W Gmunden. Płótno dublowane, sygnatura w prawym dolny rogu obrazu.

Romantyczny Krajobraz - Alfred Poell (Österreich,1867-1929)

Szczegóły i wymiary 🔔

Czas powstania XIX wiek i starsze
Rodzaj podobrazia olej, płótno dublowane
Rozmiar obrazu 76cm x 50cm
Rozmiar ramy 97cm x 71cm
Rama obrazu z ramą
Przedział wagowy 5-10kg
Stan obrazu bardzo dobry
Sygnatura Alfred Poell
Biografia, (skrót) Alfred Poell urodził się 27 marca 1867 roku w Oberdorf niedaleko Salzburga. Szkolenie w Monachium otrzymał od W. Velten. Od 1913 Alfred Poell był członkiem secesji wiedeńskiej, gdzie brał również udział w licznych wystawach. W 1925 otrzymał nagrodę państw

Podobne oferty

Negocjacje (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl