Waluty
Translate: Wersje językowe
Akceptujemy PayPal

Tylko u nas założysz konto PayPal w trakcie składania zamówienia.

Płatność Paypal

Firma Godna Zaufania

Możesz nam zaufać i przekonać się, że zakupy w internecie mogą być łatwe, przyjemne i bezpieczne.

Firma godna zaufania

Newsletter
Bądź z nami! Dopisz się aby otrzymywać kody rabatowe, informacje o nowościach i promocjach! Zyskujesz 200 pkt w programie lojalnościowym. Twoje Dane przetwarzane będą zgodnie z Polityką prywatności sklepu.

Button brak gotówki

Zapłać kartą lub kup na raty!

GALERIE DORIS - ANTYKI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI,  ZASŁUGUJESZ NA TO!

Bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych takich jak: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express. Raty z mBank lub Alior Bank. Przypominamy, że nasze strony internetowe są bezpieczne: korzystamy z 128-bitowego protokołu SSL do bezpiecznego szyfrowania przesyłanych danych, wydany dla witryny www.galeriedoris.pl Teraz zakupy stają się jeszcze wygodniejsze.

Bez prowizji

*0% prowizji przy płatnościach kartą!

Malarstwo Aukcyjne! Piękny Romantyczny Krajobraz - Alfred Poell (Österreich,1867-1929)

Romantyczny Krajobraz - Alfred Poell (Österreich,1867-1929)
  • niższa cena!
  • nowość
Dostępność: Na magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 450,00 zł 3 750,00 zł 2450.00
Darmowa dostawa od: 1200,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 1 225 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Pochodzenie: Austria
Kod przedmiotu: 2C4B-79005

Opis

Galerie Doris na rynku Sztuki oferuje wyszukane dzieła, Obrazy olejne i Antyki

Alfred Poell urodził się 27 marca 1867 roku w Oberdorf niedaleko Salzburga. Szkolenie w Monachium otrzymał od W. Velten. Od 1913 Alfred Poell był członkiem secesji wiedeńskiej, gdzie brał również udział w licznych wystawach. W 1925 otrzymał nagrodę państwową. Poell był jednym z członków i założycieli stowarzyszenia artystów  The Ring w Linz, gdzie był wielkim promotorem życia kulturalnego.

Opis oferty

Alfred Poell po mistrzowsku łączy światła malarstwa impresjonistycznego z renderowaniem atmosferycznym malarstwa pejzażowego. Prace Alfreda Poella znajdują się w Landesmuseum w Salzburgu oraz w Oberösterreichische Landesmuseum w Linz. Alfred Poell zmarł 8 września 1929 r. W Gmunden. Płótno dublowane, sygnatura w prawym dolny rogu obrazu.

Szczegóły przedmiotu

Czas powstania XIX wiek i starsze
Rodzaj podobrazia olej, płótno dublowane
Rozmiar obrazu 76cm x 50cm
Rozmiar ramy 97cm x 71cm
Rama obrazu z ramą
Przedział wagowy 5-10kg
Stan przedmiotu bardzo dobry
Sygnatura Alfred Poell
Biografia, (skrót) Alfred Poell urodził się 27 marca 1867 roku w Oberdorf niedaleko Salzburga. Szkolenie w Monachium otrzymał od W. Velten. Od 1913 Alfred Poell był członkiem secesji wiedeńskiej, gdzie brał również udział w licznych wystawach. W 1925 otrzymał nagrodę państw

Zdjęcia przedmiotu

Podobne oferty

Twoje Propozycje (0)

Darmowa dostawa
Uzbieraj w koszyku przedmioty o łącznej wartości 1200zł, a pokryjemy za Ciebie koszty wysyłki. Oferta nie dotyczy przesyłek wysyłanych za pobraniem.
Darmowa dostawa w Polsce (STANDARD | KURIER DHL) już od 1 200,00 zł.
Hit tygodnia

Zobacz nasze przecenione propozycje tygodnia i wybierz ofertę dla Siebie. Promocja jest ograniczona czasowo!

Gwarantujemy

Najwyższą jakość obsługi. Każdy krok realizacji zamówienia aktualizowany na bieżąco drogą mailową, oraz na specjalnie wygenerowanej stronie złożonego zamówienia. Od pierwszego kontaktu przydzielimy Ci indywidualnego doradcę, co gwarantuje bezpieczne i udane zakupy. Nasz doradca poświęci Tobie tyle czasu, ile trzeba, abyś mógł dokonać optymalnego wyboru. Zaufało nam już tysiące klientów. Zadzwoń do naszego doradcy:+48 606651701 i zapytaj o wybraną ofertę.

  • Szukasz wymiarów przedmiotu, wysokość lub wagę. Naciśnij zakładkę Szczegóły przedmiotu.
  • Zakupy dokonasz poprzez: komputer, tablet, smartfon, telefon komórkowy - (działamy mobilnie!).
  • Masz dodatkowe pytanie! Zostaw numer telefonu, a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie
  • Zarejestruj się i odbierz przy zamówieniu specjalny powitalny rabat!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl