Ustawienia Klienta
Wersje językowe:

button

 Dołącz do grona wielu zadowolonych Klientów, którzy chcą i wiedzą jak zaoszczędzić pieniądze!

ODBIERASZ OSOBIŚCIE I PŁACISZ GOTÓWKĄ NA MIEJSCU Z RABATEM 10%, ZASŁUGUJESZ NA TO!

Drogi Kliencie! Promocja dotyczy zakupów z odbiorem osobistym i płatnością gotówką w siedzibie naszej firmy. Rabat naliczany jest na miejscu, podczas odbioru osobistego. Promocja dotyczy również przedmiotów już wcześniej przecenionych. Zapoznaj się z pełnym tekstem: Zasad promocji. Skorzystaj z okazji póki czas!. Ty płacisz mniej, a my oszczędzamy czas na pracochłonnym pakowaniu zamówionych przedmiotów.

Gotówka przy odbiorze

* Czas promocji jest ograniczony, sklep w każdej chwili może zakończyć promocję.

Aukcyjny Malarz! Zimowy wieczór - Carl Müller-Baumgarten (1879-1964)

  • Okazje Doris
  • nowość
Dostępność: W magazynie
Czas wysyłki: 24 godziny od otrzymania płatności
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności (sprawdź formy dostawy)
Cena: 2 800,00 zł 4 000,00 zł 2800.00
ilość szt.
Zyskujesz 1 400 pkt [?]
dodaj do ulubionych
Ocena: 5
Pochodzenie: Niemcy
Kod przedmiotu: 958

Opis

Galerie Doris na rynku sztuki oferuje wyszukane dzieła, obrazy olejne i antyki

Carl Müller-Baumgarten, także Karl Müller, niemiecki malarz i grafik (1879 Lipsk do 1964 Monachium), początkowo student Akademii Lipskiej, od 1903 roku studiował w Akademii w Monachium pod kierunkiem Carla von Marra, Ludwiga von Löfftza i Angelo Janka, liczne wystawy w Monachium Glass Palace. Członek Związku Niemieckich Artystów Plastyków Rzeszy i monachijskiego stowarzyszenia artystów "Der Bund", działający w Monachium, źródło: Thieme-Becker, Dressler, immatrykulacja Akademii Monachijskiej, Bruckmann "Münchner Maler des 19./20. Jh."

Opis oferty

Carl Müller-Baumgarten, zimowy wieczór. Klimatyczny zimowy krajobraz leśny, ze strumieniem i mostem w gasnącym wieczornym świetle dniem, pięknie uchwycony ostrym pędzlem, olej na płótnie, ok. 1910 r., sygnowany u dołu po prawej Müller-Baumgarten Mnch. W misternie zdobionej złotej ramie z ozdobnymi paskami, motywami rocailles i muszli, kontrastowa ramka passe-partout, złocona i polerowana wewnątrz. Widoczne małe spękania płótna. Malarz posiada wysokie średnie notowania – Polecamy!

Szczegóły i wymiary

Czas powstania XIX wiek i starsze
Rodzaj podobrazia olej, płótno
Rozmiar obrazu 65cm x 70cm
Rozmiar ramy 85cm x 90cm
Rama obrazu z ramą
Przedział wagowy 5-10kg
Stan obrazu dobry, minimalna krakelura
Sygnatura Müller-Baumgarten, München
Biografia, (skrót) Carl Müller-Baumgarten, niemiecki malarz i grafik (1879 Lipsk do 1964 Monachium), początkowo student Akademii Lipskiej, od 1903 roku studiował w Akademii w Monachium pod kierunkiem Carla von Marra, Ludwiga von Löfftza i Angelo Janka.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Zdjęcia przedmiotu

Podobne oferty

Negocjacje (0)

DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 2,000,00 zł
Zamów bezpiecznie przez telefon, a otrzymasz dodatkowo w promocji przesyłkę za pobraniem gratis!!!
Zadzwoń w godzinach: 10.00 - 20.00 Infolinia ☎:+48 606651701
Gwarancja zadowolenia

  • Zarejestruj się i odbierz przy zamówieniu specjalny powitalny rabat!
  • Zadzwoń do naszego doradcy:+48 606651701 i zapytaj o wybraną ofertę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl