Ustawienia Klienta
Wersje językowe:

Aukcyjne Malarstwo! Widok na mokradła Dachauer Moos - Josef Burger (Monachium, 1887-1966)

Widok na mokradła Dachauer Moos - Josef Burger (Monachium, 1887-1966)
  • Okazje Doris
Dostępność: W magazynie
Czas wysyłki: 24 godziny od otrzymania płatności
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności (sprawdź formy dostawy)
Cena: 2 450,00 zł 2 650,00 zł 2450.00
ilość szt.
Zyskujesz 1 225 pkt [?]
dodaj do ulubionych
Ocena: 5
Pochodzenie: Niemcy
Kod przedmiotu: 885

Opis

Galerie Doris na rynku sztuki oferuje wyszukane dzieła, obrazy olejne i antyki

Josef Burger (ur. 1887 w Monachium, Niemcy, zm. 1966 tamże) - niemiecki malarz.Uczył się malarstwa w pracowni Leo Putza, a następnie rozpoczął pracę jako konserwator zabytków. Ponadto tworzył pejzaże i martwe natury, jego prace tworzone techniką olejną posiadają cechy malarstwa akademickiego. Najczęstszym tematem pejzaży Josefa Burgera były widoki małych miasteczek, wsi lub gór, na pierwszym planie artysta umieszczał motyw rzeki, stawu, jeziora. Całe życie zawodowe związał z Monachium, jego prace charakteryzuje używanie przez artystę wysokiej jakości materiałów. Prace Josefa Burgera znajdują się w zbiorach muzeum sztuki w Monachium.

Opis oferty

Obraz namalowany około 1930 r., olej na płótnie podpisany „J. Burger” w lewym dolnym rogu. Malarz bardzo umiejętnie przekazuje scenerię krajobrazową przed widzem i trafnie opisuje panujące warunki świetlne i pogodowe. Charakterystyka akademickiego malarstwa plenerowego w tradycji monachijskiej.

Linki informacyjne

Przykładowe ceny sprzedaży obrazów malarza

Szczegóły i wymiary

Czas powstania do 1945
Rodzaj podobrazia olej, płótno
Rozmiar obrazu 60cm x 50cm
Rozmiar ramy 74cm x 64cm
Rama obrazu z ramą
Przedział wagowy 5-10kg
Stan przedmiotu bez uszkodzeń
Sygnatura J Burger
Biografia, (skrót) Josef Burger (ur. 1887 w Monachium, Niemcy, zm. 1966 tamże) - niemiecki malarz.Uczył się malarstwa w pracowni Leo Putza, a następnie rozpoczął pracę jako konserwator zabytków. Ponadto tworzył pejzaże i martwe natury

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Zdjęcia przedmiotu

Negocjacje (0)

Zamów szybko i wygodnie przez telefon. Zadzwoń do nas w godzinach: 10.00 a 20.00

Infolinia ☎:+48 606651701
Gwarancja zadowolenia

  • Zarejestruj się i odbierz przy zamówieniu specjalny powitalny rabat!
  • Zadzwoń do naszego doradcy:+48 606651701 i zapytaj o wybraną ofertę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl