Waluty
Translate: Wersje językowe
Akceptujemy PayPal

Tylko u nas założysz konto PayPal w trakcie składania zamówienia.

Płatność Paypal

Złoty Medal E-commerce

Złoty medal

Po raz kolejny firma Galerie Doris, otrzymała Certyfikat przyznawany przez Centrum Badania Opinii Klientów. W imieniu całego zespołu dziękujemy naszym klientom i kontrahentom za pozytywne opiniowanie sfinalizowanych transakcji.

Zwrot towaru

Zgodnie z ustawą konsumencką, przedmiot zwrócisz w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odbioru paczki.

 

Zwrot towaru_14dni

Certyfikaty i Rekomendacje 2

 

CERTYFIKAT CBOK - "Centrum Badania Opinii Klienta"

Certyfikat "Firma Godna Zaufania" przyznawany jest przedsiębiorcom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów. Certyfikat jest popularnym i szanowanym przez przedsiębiorców oraz klientów wyróżnieniem. Jest jednym z najpopularniejszych certyfikatów wydawanych w Polsce.

 

 

 

Certyfikat Firma Godna Zaufania istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Projekt został zainicjowany przez rybnicką firmę CBOK Sp. z o.o. Sp. k. po ówczesnym zaobserwowaniu, że wszechobecny Internet i szybko rozwijająca się technologia ingeruje i wyraźnie zmienia istniejące modele biznesowe, a tym samym zachowania i reakcje konsumentów. Najnowsza technika powoduje, że klienci mają dostęp do szerokiej informacji na temat praktycznie każdego produktu, usługi, przedsiębiorstwa czy instytucji. Świadomi konsumenci poszukują wiadomości na temat firm, z których ofert korzystają. Często chcą wiedzieć, czy dana organizacja jest wiarygodna. W tym celu posiadacze mobilnych urządzeń spędzają dużą część swojego czasu w sieci - czytając na temat interesujących ich instytucji. W wyniku tych informacji, spółka z Rybnika wpadła na pomysł umożliwienia zarówno klientom, jak i przedsiębiorcom nawiązania wspólnego dialogu. Po przeprowadzeniu odpowiednich ekspertyz, stworzona została innowacyjna i autorska metodologia badań, która pozwoliła - na podstawie utworzonego algorytmu - na określenie tzw. Współczynnika Opinii. Firma CBOK Sp. z o.o. Sp. k. na swój koszt przeprowadza badanie danego podmiotu gospodarczego w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie, które zostało utworzone przez rybnicką spółkę według wspomnianego wcześniej algorytmu. Aktualnie żadna inna instytucja nie prowadzi analiz korzystając z tego typu metodologii. W zaledwie ponad rok, Certyfikat Firma Godna Zaufania stał się bardzo popularnym i szanowanym przez przedsiębiorców oraz klientów wyróżnieniem. Jest jednym z najpopularniejszych certyfikatów wydawanych w Polsce.

  

Certyfikat Firma Godna Zaufania (CBOK Edycja 2015)

 

 

 

Współczynnik Opinii jest utworzoną na podstawie specjalnego algorytmu wartością liczbową, która obrazuje ilość negatywnych opinii na temat danego przedsiębiorstwa, które publikowane są w sieci przez jej użytkowników. Każdy podmiot sprawdzany jest przez specjalnie utworzone w tym celu oprogramowanie pod kątem występowania w jej otoczeniu sieciowym tzw. Fraz Wrażliwych - czyli słów, które w sposób negatywny opisują działalność danego przedsiębiorstwa. Mogą to być zarówno określenia obrazujące jego nierzetelność, jak również inne cechy, dzięki którym dana firma nie jest warta polecenia. Po weryfikacji Współczynnika Opinii - w przypadku uzyskania pozytywnego wyniku - firma otrzymuje możliwość uczestnictwa w projekcie Firma Godna Zaufania. Negatywny wynik dyskwalifikuje podmiot na cały rok trwającej edycji. Pozytywna weryfikacja danego przedsiębiorstwa pod kątem Współczynnika Opinii daje możliwość odebrania certyfikatu Firma Godna Zaufania, a tym samym uczestnictwa w projekcie. W przypadku pozytywnego wyniku przeprowadzonego badania, potencjalny uczestnik przedsięwzięcia zostaje poinformowany o tym fakcie drogą telefoniczną przez jednego z konsultantów firmy CBOK Sp. z o.o. Certyfikat Firma Godna Zaufania to dokument świadczący o nieposzlakowanym wizerunku firmy w sieci. Mogą otrzymać go jedynie przedsiębiorstwa, które nie posiadają na swoim koncie negatywnych opinii. Poniekąd jest on również wykładnikiem satysfakcji klientów.

 

Organ wydający Certyfikat:

CBOK sp. z.o.o. Sp. k.
NIP: 6423190488
44-217 Rybnik
ul. Zebrzydowicka 117,
Tel: 508 492 445
cbok@cbok.com.pl
 

 

 

 

CERTYFIKAT ALLEGRO - "Super Sprzedawca"

Super Sprzedawca Allegro to wyróżnienie dla najlepszych sprzedawców wprowadzone przez serwis aukcyjny, które ma także wskazać kupującym, u kogo najbezpieczniej nabywać towary. To zatem spory priorytet dla sprzedawców, ponieważ posiadanie logotypu Super Sprzedawca obok nazwy użytkownika przyciąga uwagę klientów i realnie zwiększa prawdopodobieństwo, że spośród wielu ofert kupujący wybierze właśnie tę oznaczoną logotypem.

Status Super Sprzedawca Allegro nie jest dostępny dla każdego, lecz tylko dla allegrowiczów, którzy spełniają szereg wymogów opisanych dokładniej w linku powyżej. Najważniejsze to oczywiście założenie konta i dokonanie jego pełnej aktywacji oraz rozpoczęcie sprzedaży. Jeżeli następnie w dłuższym okresie wykażemy się dobrym poziomem sprzedaży, przy bardzo dobrym poziomie pozytywnych komentarzy – automatycznie otrzymamy tytuł Super Sprzedawcy i będziemy mogli łatwiej pozyskać nowych klientów.

 

Grupa Allegro, program "Super Sprzedawca" (Edycja 2011)Ważna informacja: Super Sprzedawca został zastąpiony nowym, nazwanym Standard Allegro. Nowy program ma zwiększyć znaczenie opisywanego znaku jakości. Zaostrzono wiele z zasad dotyczących przyznawania oznaczenia, tak aby Allegrowicze widząc sprzedawcę oznaczonym nowym standardem łatwiej mu zaufali. Dawny status Super Sprzedawcy przywrócono pod koniec 2017 roku na allegro.

 

Organ wydający Certyfikat:

Grupa Allegro Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 182
60-166 Poznań

 

 

 

 

<< strona 1 | strona 2 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl