Ustawienia Klienta
Translate: Wersje językowe
Akceptujemy PayPal

Tylko u nas założysz konto PayPal w trakcie składania zamówienia.

Płatność Paypal

Złoty Medal E-commerce

Złoty medal

Po raz kolejny firma Galerie Doris, otrzymała Certyfikat przyznawany przez Centrum Badania Opinii Klientów. W imieniu całego zespołu dziękujemy naszym klientom i kontrahentom za pozytywne opiniowanie sfinalizowanych transakcji.

Zwrot towaru

Zgodnie z ustawą konsumencką, przedmiot zwrócisz w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odbioru paczki.

 

Zwrot towaru_14dni

Polityka prywatności

 

Staramy się korzystać z najlepszych praktyk i traktować wszystkich Użytkowników w sposób uczciwy i otwarty. Każdego Klienta sklepu internetowego oraz newsletterów należących do Galerie Doris obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę, Galerie Doris nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Klientów. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, każdy kto jest zapisany w bazie Galerie Doris ma prawo do wglądu, ewentualnej poprawy lub usunięcia własnych danych osobowych. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów, nie prenumerować newsletterów należących do Galerie Doris oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych przez Galerie Doris.

 

 

 

RESPEKTUJEMY NOWE I ROZSZERZONE PRAWA

Masz prawo do bycia zapomnianym (skierowane do Klientów sklepu, którzy życzą sobie, by ich dane osobowe zostały usunięte). Uprawnienie do żądania przeniesienia danych, oraz wzmocnione prawo dostępu i wglądu w swoje dane osobowe.

Korzystając ze sklepu internetowego Galerie Doris, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celach wyłącznie realizacji zamówienia, w ramach korzystania ze stron internetowych www.galeriedoris.pl, serwisów i innych funkcjonalności sklepu internetowego, w tym zapisywanych w plikach Cookies i Zaufanych Partnerów również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku). Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę i zostać u nas zapomniany.

 

 

 

 

DANE OSOBOWE W SKLEPIE INTERNETOWYM

Wyciąg z regulaminu sklepu:

10.1
Administratorem danych osobowych Usługobiorców/Klientów zbieranych za pośrednictwem Sklepu Internetowego jest Sprzedawca.
10.2.
Dane osobowe Usługobiorców/Klientów zbierane przez administratora za pośrednictwem Sklepu Internetowego zbierane są - zgodnie z wolą Usługobiorcy/Klienta - w celu realizacji Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej, a także […]
10.3.
Możliwi odbiorcy danych osobowych Klientów Sklepu Internetowego:
10.3.1.
W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie Internetowym ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.
10.3.2.
W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie Internetowym ze sposobu płatności elektronicznych lub kartą płatniczą Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta, wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie Internetowym.
10.4.
Usługobiorca/Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Żądanie w tym zakresie może zostać złożone na przykład:
10.4.1.
pisemnie na adres: Henryka Wieniawskiego 2, 58-500 Jelenia Góra.
10.4.2.
w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: galeriedoris@gmail.com
10.5.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy. Dane niezbędne do zawarcia Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej wskazane są także każdorazowo na stronie internetowej Sklepu Internetowego przed zawarciem danej umowy.

 

 

NEWSLETTER SKLEPU INTERNETOWEGO

Klient ma możliwość zaprenumerowania Newslettera Sklepu Internetowego Galerie Doris. Newsletter jest wysyłany wyłącznie do osób, które wyraziły chęć jego otrzymywania. Klient dokonując prenumeraty Newslettera musi wyrazić zgodę na dostarczanie do niego przez Sklep Internetowy Galerie Doris korespondencji drogą elektroniczną, a także musi wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w niezbędnym w tym celu zakresie. Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych newsletterów należących do Galerie Doris wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej newslettera. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi elektroniczny poradnik. Imię pozwala zwracać się do czytelników po imieniu. W dowolnym momencie klient może zrezygnować z prenumeraty Newslettera.

 

ZAMAWIANIE USŁUG I PRODUKTÓW

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez Galerie Doris wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

 

JAWNE DANE OSOBOWE

Dane osobowe podane na serwisach należących do Galerie Doris, przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Galerie Doris nie ma możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

 

WEJŚCIE NA STRONĘ

Używając Google Analytics możemy dowiedzieć się m.in. skąd klient do nas przyszedł (miasto, strona www), jak długo przebywał (w witrynie, na poszczególnych stronach) czy jaka była jego strona wyjścia z witryny (współczynnik wyjść, współczynnik odrzuceń). Nie profilujemy użytkowników i nie łączymy z danymi osobowymi.

Badamy zachowania użytkowników na stronie internetowej, wyciągamy wnioski, a następnie wprowadzanie modyfikacje, które mają za zadanie poprawić użyteczność strony www. W tym celu możemy wykorzystać autonomiczną aplikację dedykowaną badaniu user experience albo pakiet aplikacji (czat, nagrania, statystyki). Poszczególne kroki badania to implementacja kodu (wklejenie kilku linii kodu dostarczonych przez producenta aplikacji) na swoją stronę internetową, zebranie odpowiedniej próby (ilość danych), przeanalizowanie danych i wprowadzenie modyfikacji. Nie zbieramy i nie profilujemy w ten sposób danych osobowych.

 

INNE FORMULARZE

Formularze znajdujące się na serwisach Galerie Doris i dotyczące usług, produktów, serwisów i newsletterów nieobsługiwanych przez Galerię Doris nie podlegają Polityce Prywatności.

 

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Newslettery zostały stworzone, aby pomagać zainteresowanym internautom osiągnąć sukces w odnalezieniu informacji. Mimo, że prezentujemy praktyczne rozwiązania, to nie są one jednakowo skuteczne dla wszystkich. Nie powinno się bezwarunkowo korzystać z wszystkiego, o czym piszemy. Porady, które udostępniamy powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie. Opinie wyrażone przez społeczność na forum, blogach, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z opiniami Galerie Doris.

 

WŁAŚCICIEL SKLEPU

Prywatność i bezpieczeństwo danych Klientów sklepu internetowego www.galeriedoris.pl jest jednym z naszych priorytetów. Zależy nam, by nasi Klienci mieli poczucie, że mogą na nas polegać, wiedząc, iż Galerie Doris zachowując najwyższą staranność, zagwarantuje by wszelkie powierzone nam dane i informacje były przetwarzane wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem i chronione przed nadużyciami. Zapewnianie kompleksowego bezpieczeństwa oraz szeroko zakrojona ochrona danych to dla nas więcej niż tylko obowiązek przestrzegania wymogów statutowych i regulacyjnych – to także wyraźne świadectwo jakości naszych usług kierowanych do Klientów sklepu internetowego.

Właścicielem sklepu Galerie Doris www.galeriedoris.pl jest Galerie Doris Dorota Michniewska z siedzibą w Jeleniej Górze. Wszelkie uwagi dotyczące bezpieczeństwa w Sklepie internetowym prosimy kierować do administratora sklepu.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe