Ustawienia Klienta
Wersje językowe:
Akceptujemy PayPal

Tylko u nas założysz konto PayPal w trakcie składania zamówienia.

Akceptujemy PayPal

Opinie Klientów
 
Okazje Doris
Sprawdź listę najczęściej oglądanych przedmiotów w niższej cenie!
WYJĄTKOWY KOMPLET! DUŻE PAŁACOWE LAMPY NAFTOWE Z PUTTO 1890r.
WYJĄTKOWY KOMPLET! DUŻE PAŁACOWE LAMPY NAFTOWE Z PUTTO 1890r.
3 000,00 zł 2 500,00 zł
kpl.
Duży Wyjątkowy Obraz! Wyjazd Na Polowanie - Karl Mohr Ur.(1922-2013r.)
Duży Wyjątkowy Obraz! Wyjazd Na Polowanie - Karl Mohr Ur.(1922-2013r.)
4 400,00 zł 3 300,00 zł
szt.
Kompozycja kwiatów w wazonie - Henri Joseph Pauwels   (1903 - 1983)
Kompozycja kwiatów w wazonie - Henri Joseph Pauwels (1903 - 1983)
2 890,00 zł 1 940,00 zł
szt.
ŁOWIECTWO! JELEŃ NA RYKOWISKU - GÜINTER ZOLL, (German XXw.)
ŁOWIECTWO! JELEŃ NA RYKOWISKU - GÜINTER ZOLL, (German XXw.)
2 400,00 zł 1 300,00 zł
szt.
Realistyczny masyw górski. Gebirge Monte Christo -  J.E. Lemke *1916
Realistyczny masyw górski. Gebirge Monte Christo - J.E. Lemke *1916
3 400,00 zł 3 200,00 zł
szt.
Zobacz! Wspaniały Barokowy Zegar z Kandelabrami - Brąz XIXw.
Zobacz! Wspaniały Barokowy Zegar z Kandelabrami - Brąz XIXw.
2 650,00 zł 1 950,00 zł
kpl.
ŁODZIE NA MORZU PÓŁNOCNYM - Rudolf PRIEBE (Kiew 1889-1964 Hamburg)
ŁODZIE NA MORZU PÓŁNOCNYM - Rudolf PRIEBE (Kiew 1889-1964 Hamburg)
4 650,00 zł 4 000,00 zł
szt.
Malarstwo aukcyjnego malarza! Jeleń w lesie - George Majewicz (1897-1965)
Malarstwo aukcyjnego malarza! Jeleń w lesie - George Majewicz (1897-1965)
6 400,00 zł 5 200,00 zł
szt.
PAŁACOWA MARTWA NATURA - MEDINA LOUISA (ur. 1911 Padwa)
PAŁACOWA MARTWA NATURA - MEDINA LOUISA (ur. 1911 Padwa)
3 250,00 zł 2 350,00 zł
szt.
PIĘKNE PAŁACOWE KWIATY! MARTWA NATURA - MEDINA LOUISA (ur. 1911 Padwa)
PIĘKNE PAŁACOWE KWIATY! MARTWA NATURA - MEDINA LOUISA (ur. 1911 Padwa)
2 200,00 zł 1 800,00 zł
szt.
Złoty Medal E-commerce

Złoty medal

Po raz kolejny firma Galerie Doris, otrzymała Certyfikat przyznawany przez Centrum Badania Opinii Klientów. W imieniu całego zespołu dziękujemy naszym klientom i kontrahentom za pozytywne opiniowanie sfinalizowanych transakcji.

Button brak gotówki

         Teraz zakupy stają się jeszcze wygodniejsze...

Zapłać kartą lub kup na raty!

GALERIE DORIS - ANTYKI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI,  ZASŁUGUJESZ NA TO!

  

Bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych takich jak: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express. Raty z mBank lub Alior Bank. Przypominamy, że nasze strony internetowe są bezpieczne: korzystamy z 128-bitowego protokołu SSL do bezpiecznego szyfrowania przesyłanych danych, wydany dla witryny www.galeriedoris.pl Teraz zakupy stają się jeszcze wygodniejsze.

Bez prowizji

 

*0% prowizji przy płatnościach kartą!
Informacje o firmie

 

Galerie Doris to miejsce, gdzie łączymy pasję z doświadczeniem. Mogą Państwo dokonać u nas zakupu wymarzonego przedmiotu, który będzie zdobił dom, mieszkanie, kancelarię, restaurację itp. Chcemy aby nasze doświadczenie w handlu dziełami sztuki mogło zaowocować obustronną korzyścią. Zajmujemy się sprzedażą obrazów olejnych i antyków pochodzących głównie z krajów Europy Zachodniej. Dbamy o to aby nasze kolekcje obrazów i antyków, które oferujemy cechowały oprócz unikalnego piękna, pewność źródeł pochodzenia oraz posiadały wartość historyczną.

 

 

 Informacja o firmie

 

 

GALERIE DORIS - OBRAZY OLEJNE I ANTYKI

Firma nasza istnieje od 2007 roku i już od kilku ładnych lat zaopatruje Państwa w piękne przedmioty. Oferta Galerie Doris to obrazy olejne, stare zegary, lampy witrażowe, rzeźby oraz pozostałe antyki i inne przedmioty używane. Wszystkie prezentowane na naszych stronach przedmioty są dostępne od razu. Zamówienia realizujemy natychmiast, bez zbędnego oczekiwania. Bogaty wybór oferowanych przez nas przedmiotów pozwoli Państwu upiększyć każde wnętrze. Kierujemy naszą ofertę do wszystkich osób ceniących piękno i sztukę. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefoniczne oraz mailowe.

 

 

Sklep Internetowy Galerie Doris - Obrazy olejne i Antyki, dostępny pod adresem internetowym www.galeriedoris.pl prowadzony jest przez Dorota Michniewska prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą firmy "Galerie Doris Dorota Michniewska" wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającego: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Henryka Wieniawskiego 2, 58-500 Jelenia Góra, NIP: PL6111155654, REGON: 021335980, adres poczty elektronicznej: galeriedoris@gmail.com, numer telefonu: (+48) 606 651 701

 

Linia

 

Galerie Doris - Obrazy olejne i antyki, może być zaliczana do jednych z wiodących galerii w sprzedaży antyków oraz dzieł sztuki. Na rynku działamy od 2007 roku. Naszą misją jest wsparcie kolekcjonerów w poszukiwaniu coraz ciekawszych unikalnych przedmiotów oraz inspirowanie Klientów do innowacji i powiększania już istniejących kolekcji.

 

 

Sukces osiągnęliśmy dzięki dużej wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu naszego Zespołu. Wspólną cechą ludzi tworzących Galerię Doris jest pasja, która pozwala nam każdego dnia odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Nasza Galeria stale i chętnie współpracuje z kolekcjonerami i instytucjami kultury. Pomagamy tworzyć nowe kolekcje, uzupełniamy istniejące, doradzamy w organizacji wystaw.

 

W naszej ofercie posiadamy duży wybór obrazów olejnych. Specjalizujemy się w malarstwie niemieckim przełomu XIX i XX wieku. Oferowane przez naszą firmę obrazy, jeśli tego wymagają poddawane są profesjonalnej konserwacji oraz adekwatnej oprawie. Staramy się mieć w ofercie wyselekcjonowane obrazy, które przedstawiają wysoką klasę artystyczną.

  

Dokonując zakupów w sklepie internetowym www.galeriedoris.pl mają Państwo zapewnione maksimum bezpieczeństwa. Korzystamy tylko ze sprawdzonego oprogramowania (system e-sklepów), a umieszczenie serwisu na serwerze jednego z najbardziej renomowanych providerów - shoper.pl - gwarantuje pełną ochronę transakcji. Bezpieczeństwo płatności internetowych jest zapewnione przez serwisy internetowe banków, z usług których korzystają Klienci. Szybkie płatności internetowe obsługuje uznany i obecny od wielu lat na rynku serwis Przelewy 24. Nieprzypadkowy jest również wybór odpowiedniej firmy kurierskiej. Od 2007 roku współpracujemy z przedsiębiorstwem DHL Poland, któremu powierzyliśmy w tym czasie tysiące paczek i możemy z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością zapewnić Państwa o rzetelności i wysokim poziomie usług świadczonych przez tego przewoźnika. Ponadto pracownicy firmy Galerie Doris są zawsze gotowi, by odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. W razie kłopotów z korzystaniem z serwisu zawsze służymy pomocą i rozwiązujemy wszystkie problemy do końca.

 

 

Specjalizujemy się w sprzedaży obrazów olejnych pochodzących głównie z krajów Europy Zachodniej. Starannie wyselekcjonowane stare obrazy olejne stanowią bogaty zbiór nietuzinkowych dzieł, które wciąż znajdują swoich odbiorców wśród zaprawionych kolekcjonerów jak i osób rozpoczynających swoją przygodę ze sztuką. Działamy prokonsumencko, masz prawo a nie przywilej! (Zwrot towarów do 14 dni) bez podania przyczyny.

  

Linia

 

Tworząc Galerię Doris przyświecał nam cel udostępnienia Państwu nieograniczonej możliwości obcowania ze sztuką. Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom stworzyliśmy sklep internetowy umożliwiając szybki i sprawny zakup wybranych pozycji. Kolekcjonerzy i pasjonaci, którzy aktywnie szukają dzieł sztuki i bogactwa artystycznego, mogą w łatwy i skuteczny sposób zapoznać się z pomocnymi informacjami oraz bogatą ofertą wielu przedmiotów w jednym miejscu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl