Ustawienia Klienta
Wersje językowe:
Menu informacji
Archiwum informacji
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Wybrane informacje
Zebraliśmy dla Was w tym miejscu ciekawe informacje i katalogi.
Katalog sygnatur Rosenthal na porcelanie

Historia firmy Rosenthal. Firma została założona w 1879 roku. Założyciel firmy, Philip Rosenthal przeniósł się z malarni porcelany Werl (Nadrenia Północna-Westfalia) do Selb w Bawarii, gdzie w zamku Erkersreuth kontynuował zdobienie porcelany. Firma Rosenthal powstała w 1879 roku jako Bauer, Rosenthal & Co w Kronach. W tym samym roku powstaje...

Katalog Brenerów lamp naftowych

Choć oświetlenie naftowe to rozdział zamknięty, to jednak ważny, a zarazem atrakcyjny. Poprzedniczkami lamp naftowych były lampy olejne, które należały do urządzeń skomplikowanych, a co za tym idzie drogich i wadliwych. Jedynie wyższe sfery społeczeństwa mogły sobie na nie pozwolić. Dokonana przez Ignacego Łukasiewicza w latach 1852-53 frakcjonowana destylacja ropy naftowej pozwoliła na...

Katalog numerów seryjnych Gustav Becker

Historia Edwarda Gustava Beckera (1819-1885) zaczyna się zwyczajnie. Urodził się on w Oleśnicy na Dolnym Śląsku i tu rozpoczął naukę rzemiosła zegarmistrzowskiego. Dalszymi etapami edukacji było zdobywanie wiedzy na znanych warsztatach europejskich, m.in. we Frankfurcie n/Menem, La Chaux-de-Fonds, Dreźnie, Monachium, Berlinie. Szczególnie ważnym momentem był...

Informacje | Chmura tagów
Bieżące informacje - działamy normalnie!
Dostawa towaru

Drodzy Państwo.

Dbamy o Wasze zamówienia w czasie pandemii! Pomimo napięcia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, sklep internetowy Galerie Doris działa normalnie, ograniczając do minimum jedynie bezpośrednie kontakty personalne i wprowadzając zalecenia prewencyjne.

Zachęcamy do korzystania z www.galeriedoris.pl, gdzie w dowolnym momencie mogą Państwo bezpiecznie w trybie 24/7 złożyć zamówienie.

 

  • Nasza Galeria internetowa nadal obsługuje klientów z odbiorami osobistymi, choć - podobnie jak w całej branży handlowej - wprowadziliśmy wiele dodatkowych środków ostrożności podczas odbioru osobistego zamówienia. Dlatego zachęcamy Państwa do składania zamówień poprzez sklep internetowy, drogą e-mail lub telefonicznie.
  • Wszystkie nasze przedmioty są składowane w magazynie i nie są dostępne dla szerszej publiczności, większość przedmiotów nie była eksponowana od wielu miesięcy, gdy świat nie znał dzisiejszego zagrożenia.
  • Wprowadziliśmy również popołudniami dłuższy kontakt online: Live Czat, poprzez który można dokonać również zamówienia.

  • Wszystkie paczki wysyłamy na bieżąco 24 godziny od otrzymania płatności, bezpośrednio pod drzwi mieszkania lub domu.

 

 

Trzymam również kciuki za Państwa,
aby mimo zaistniałej sytuacji zachowali Państwo
zdrowie i wysoką odporność na wirusy.
Janusz Michniewski 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl